Pazartesi - Cuma 10.00 19.30 Cumartesi : 10.00 17.00 Pazar: Kapalı

Vücudumuzda aktif olarak çalışan kaslarımızın yanında çalışmayan kaslarımızda bulunmaktadır. Pasif Jimnastik işlemi ile bu çalışmayan kaslarımız radyo dalgaları ile çalıştırılmaktadır.

İşlemin uygulanacağı bölgeye ‘’ped’’ler yerleştirilir. Bu pedler sayesinde bölgeye düşük voltajlı elektrik verilir. Bu uygulama ile, pasif durumda olan kaslar çalışmaya başlar. Bu işlemle beraber vücut fiziksel güç harcamış gibi enerji harcamaya başlar. İşlem birden fazla bölgeye aynı anda uygulanabilmektedir. Bölgeye verilecek olan elektrik akımı kişiye göre ayarlanmaktadır.

Uygulama gayet acısız ve ağrısız olarak yapılır. İşlemden sonra kişi gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Kişinin gündelik hayatında hiçbir aksama olmamaktadır. İşlem sırasında radyo dalgarı olduğundan gebelere ve kalp pili olan kişilere bu işlem yapılmaz.

 Pasif jimnastik işlemi ortalam 10-15 seans arasında yapılmakta ve her seans ortalama 30 dk sürmektedir. Uygulamanın etkisi ortalama 7. Seanstan sonra kendisini göstermektedir. Etkisini gösterme durumu kişinin fiziksel durumu ve beslenme programına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 Bu uygulama kilo verme aşasında olup spor yapamayan veya fiziksel sorunlar nedeniyle spordan uzak duran kişiler için oldukça güzel bir alternatiftir.

  •  

 

yukarı