Pazartesi - Cuma 10.00 19.30 Cumartesi : 10.00 17.00 Pazar: Kapalı

İstenmeyen tüylerden kurtulmada en etkili ve kalıcı işlem epilasyondur. Epilasyon işlemi bütün dünyada kabul görmüş bir yöntemdir. Popülaritesi bu kadar artmakta olan uygulama içinde bir çok epilasyon cihazı bulunmaktadır. Katre Beauty olarak bizimde kullandığımız Robotx Hybrid Alexandrite cihazımızda bunlardan bir tanesidir. Cihazımız diğer epilasyon cihazlarından en büyük farkı bir IPL cihazı olmasıdır.

RobotX Hybrid Alexandrite epilasyon cihazı kıl köklerinin patlatılabilmesi ve kıl köklerinin kalıcı olarak yok olması için en etkili iki dalga boyunu (755 nm Alexandrite – 810 nm Diode ) aynı anda uygulayabilmektedir.

Kıl yapısı, kıl rengi, ten rengine göre iki tür başlık seçimi mevcuttur. Ön incelemeden sonra danışanımızın kıl yapısına göre ya buz başlıkla jel sürülerek yapılan uygulama, ya da soğuk hava üflemeli başlıkla işlem yapılır. Her iki işlemde de enerji istikrarlı bir şekilde kıl köküne iletir.

RobotX, yoğun soğutma işlemi sayesinde diğer soğuk hava üflemeli cihazlardan iki katı daha fazla soğuk hava üretir. Bu soğuk hava hiçbir kayba uğramadan, direk olarak başlığa ulaştıran özel tasarıma sahiptir. Cihazımız soğuk havayı -15 dereceye kadar soğutulur. İşlem sırasında hissedilen acı minimum seviyededir.

Kişiye özel silikon başlığı sayesinde size hijyenik bir epilasyon deneyimi sunar.

2-3 mm boyundaki tüylere direk işlem yapılabilmektedir.  Dört mevsim uygulama özelliğine sahip olan cihazımız sayesinde en inatçı kıl tiplerinde bile 4 veya 6 seans sonunda sonuçlar alınabilmektedir.

 

yukarı