Pazartesi - Cuma 10.00 19.30 Cumartesi : 10.00 17.00 Pazar: Kapalı

MAGİC PROBE YÖNTEMİ NEDİR?

Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.

HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR ?

Cihaz üzerindeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır.

SEANS ESNASINDA ACI HİSSEDİLİRMİ?

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.

SEANSA GİRMEDEN VE SEANS SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.

MAGİC PROBE KAÇ SEANSTA SONUÇ VERİR?

İlk seanstan itibaren incelme etkisi gözle görülür bir orandadır. Bölgedeki deformasyona ve vücuttaki yağ kalınlığına bağlı olarak kişinin ihtiyacına uygun bir program belirlenerek ortalama 8 seansta 10 – 12 cm garantili incelme gerçekleşir. Parçalanmış yağ hücreleri vücuttan lenfatik yollarla atıldığından alınan sonuç kalıcıdır.

 

MAGİC PROBE YAPTIRANLAR NELERE DİKKAT ETMELİDİR?

Seans öncesinde mutlaka aç olunmalı sonrasında ise yağlı yiyecekler ve karbonhidrattan mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Tedavi sürecinde bol su içmek parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını hızlandırır.  Atılan yağlar yerine kas oluşumu mümkün olduğundan hareketsizlikten ve yanlış beslenmeden kaçınılmalıdır.

 

 

 

yukarı