Pazartesi - Cuma 10.00 19.30 Cumartesi : 10.00 17.00 Pazar: Kapalı

G5 masajı selülit giderme, sıkılaşma sağlayıcı ve bölgesel yağlardan kurtulmada etkili bir işlemdir. Bu işlem sayesinde herhangi bir tıbbi işleme gerek kalmadan istenmeyen yağlardan kolayca kurtulabilirsiniz. G5 masajı, kendine has olan bir alet ile yapılır. Bu cihaz ritmik hareketler yaparak vücutta bulunan yağ dokusunu ortadan kaldırır.

Yapılan ritmik masaj ile vücutta kan dolaşımı hızlanır. Ciltte bulunan yaşlanma çizgilerini giderir. Özellikle selülit giderme ve bölgesel sıkılaşma konusunda oldukça yaygın bir işlemdir. G5 masajı bütün vücuda yapılabileceği gibi, en çok tercih edilen bölgeler ise, kalça, üst bacak, kol ve popo bölgeleridir.

G5 masajı vücutta bulunan yağları cihazın verdiği titreşimle parçalarken yapılan masajın başarı yüzdesi oldukça yüksektir. Masajın yapıldığı bölgede birkaç seans sonunda gözle görülür bir şekilde incelme söz konusu olacaktır. G5 masajı seanslar halinde yapılır. Kişiden kişiye değişen seans sayıları ortalama 3 ila 10 seans arasındadır. Yapılan masajın etkileri 3. Veya 4. Seanstan sonra kendini göstermeye başlar.

 

yukarı