Pazartesi - Cuma 10.00 19.30 Cumartesi : 10.00 17.00 Pazar: Kapalı

Güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınların hayatında makyaj önemli bir yer tutmaktadır. Bundan dolayıdır ki, zaman sıkıntısı olan, iş hayatında olan kadınların son zamanda en çok tercih ettikleri işlem kalıcı makyaj uygulamalarıdır. Kalıcı makyaj uygulamasıyla kadınlar 7/24 bakımlı görünebilmektedirler.

Kalıcı makyaj uygulaması kaş, göz ve dudak bölgelerine uygulanmaktadır.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme işlemi ile, kişinin ince dudak şikayeti varsa dudağı dolgunlaştırılabilir, dudak renginde şikayet varsa eğer, daha canlı ve renkli gösterilebilir.

 Uygulama genellikle, dudak şeklinde asimetrik bozukluklar, dolgun dudaklar sağlamak, dudakta oluşan yara izlerini gizlemek, dudak rengini daha canlı ve renkli göstermek için yapılmaktadır.

 Yapılan işlemin kalıcılığı 2-3 senedir. İşlem toplamda iki seansta sonuçlanıyor.

Microblading İşlemi

Microblading, kaşlara daha canlı ve dolgun bir görünüm kazandırarak, ifadelerinize güç katmaktadır. İşlem kişinin cilt rengine uygun olarak uygulanır. İşlem tamamen kolay ve acısız bir şekilde gerçekleşmektedir.

İşlem özel bir kalem yardımıyla, kaşlarda bulunan kılların doğal yönüne doğru yapılır ve bölgede 3 boyutlu görüntü elde edilir.

Babyliner İşlemi

Babyliner işlemi, ne eyeliner gibi kalın nede dipliner gibi ince bir işlemdir. İşlem Tasarım olarak bakıldığında dipliner ve eyeliner tam ortasındadır. İşlem ile, kirpikler daha yoğun ve hacimli görülmesi sağlanır.

Uygulama kirpik diplerine ve göz sonuna doğru bir uygulama gerçekleşir. Uygulama acısız ve ağrısız bir işlemdir. Ortalama işlem süresi 1 saat olup, kalıcılık 8 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.

Dipliner İşlemi

Kalıcı makyaj işlemleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biri Dipliner işlemidir. Daha sade ve dikkat çekici makyaj işlemlerinden uzak olan kişiler genellikle Dipliner işlemini tercih etmektedirler.

İşlem göz kapağının bittiği ve kirpiklerin başladığı yere uygulanır. Bu uygulama sayesinde gözlere derinlik katılır.

Sizde ağır makyajlardan uzaksanız ve gündelik hayatınızda daha bakımlı görünmek için dipliner uygulamasını tercih edebilirsiniz.

İşlem süresi yaklaşık 1 saat sürmekte olup, uygulamanın kalıcılığı ise 18 ay ila 24 ay arasında değişmektedir.

Eyeliner İşlemi

Makyaj yapan kadınların vazgeçilmez işlemlerinin başında Eyeliner gelmektedir. Göz makyajı konusunda en etkili yöntem olan Eyeliner, tek bir çizgi ile göz hattınızı daha çekici ve etkileyici hale getirmektedir.

Eyeliner işlemi kişinin, göz kapağının üzerine yapılmaktadır. Kişilerin tercihine göre, ince, kalın, uzun kuyruklu ya da kısa kuyruklu olarak yapılabilmektedir.

Eyeliner konusunda en çok yanlış bilinen bir durum ise, uygulamanın dövme işlemi olduğudur. Uygulama bir dövme işlemi değildir. Dövme işleminden farkı ise, dövme kadar cildin altına inmemesi ve kalıcılık süresi olmakla beraber kullanılan boyalar dövme boyası değil özel olarak üretilen eyeliner boyaları olmasıdır.

  •  

 

yukarı